img_0452-1
PİLATES VE YOGA KAMPLARI
ekran-resmi-2016-09-22-22-49-39

Doğanın kucağında, Cunda adasının en güzel koylarından Ortunç koyunda, zeytin ağaçlarının masmavi denizle buluştuğu huzurlu ve bol oksijenli havasında, bedeninizi ve zihninizi dinlendirmeye, şehrin üzerinizde biriktirdiği stresi ve yorgunluğu atıp yenilenmeye, huzur dolu bir Yoga&Pilates kampına davetlisiniz
4 gün 3 gece boyunca açık ve temiz havada, sabahları bedeni yumuşak ve keyifli akışlarla güne hazırlayacağız. Pilates ile bedenimizi canlandırıp, enerjimizi arttıracağız. Kahvaltı ve serbest zamanın ardından akşamüstleri gün batımında daha yumuşak, dinlendirici yin yoga, yoga terapi ve restoratif pozlarla günü yogayla tamamlayacağız.

ekran-resmi-2016-09-23-00-20-39

Pilatesgünlüğü ile yaza merhaba demeye gidiyoruz! Sıcakların yakmadığı, serinliğinin üşütmediği güney sahillerinin en güzel zamanı olan Haziran ayında gerçekleştireceğimiz bu harika pilates ve yoga kampında, yaz aylarının üzerimizde yarattığı fiziksel ve zihinsel yüklerden sıyrılıp, kışa tertemiz bir hazırlık yapacağız.. Bedenizi rahatlatmak, zihninizi sakinleştirmek, dinlenmek, eğlenmek, kendinizle vakit geçirmek, yeni dostluklar kurmak, doğayla bütünleşmek için kendinize bir hediye verin ve bizimle birlikte bu keyif dolu tatile katılın.

aslıhan özeker

Uzun ve yorucu geçen bir kışın ardından tatil planları yapılmaya başlandı. Bu yıl bir değişiklik yapsanız, tatilinizi sadece kendinize ayırsanız, bedeninize ve ruhunuza büyük bir iyilikte bulunsanız nasıl olur. Doğayla içiçe, ördekleriyle şırıl şırıl akan bir dere, yeşilin her tonunu yakalayabildiğiniz bir orman, kuş sesleri, otelin tarlalarında doğal olarak yetiştirilen mahsullerle yapılan sabah kahvaltıları, kalabalık, gürültü ve huzursuzluktan tamamen uzak, Göcek’in koylarında, denizin ve doğanın verdiği huzurlu ortamında bedeninizi ve zihninizi dinlendirmeye, şehrin üzerinizde biriktirdiği stresi ve yorgunluğu atıp yenilenmeye, huzur dolu bir Yoga&Pilates kampına davetlisiniz.

Daha önce pilates ya da yoga yapmadıysanız, ilk kez böyle bir kampa katılmayı düşünüyorsanız fikir vermesi için videomuzu izleyebilirsin.

Dersler her seviyeye açık. İlk kez yoga yada pilates deneyimleyecekler rahatlıkla katılabilir. Bir süredir pilates yada yoga yapıyorsanız, hiç yoga yapmamış ve yogaya başlamak istiyorsanız, kışın hızlı temposundan yorgun düşmüş ve enerji toplamak istiyorsanız, kafa dinlemek ve yaz aylarına enerji dolu geçirmek istiyorsanız bu kamplar sizin için çok uygun. Eğer daha önce hiç pilates ya da yoga yapmadıysanız çok daha şanslısınız çünkü koşturmacadan uzaklaşıp gerçekten yogayla ve pilatesle tanışabileceğiniz harika bir başlangıç.

I am test text for Call to action.