ÖZEL DERSLER

KİŞİYE ÖZEL DERSLER

Her bedenin farklı ihtiyaçları ve gereksinimleri var. Herkesin temposu farklı.. Özel dersler bedeninize uygun pozlar, gelişiminize en uygun akışlar hazırlanarak yapılır.. Sizinle birebir ilgilenen hoca sayesinde gelişiminiz çok hızlı ilerler. Hoca ile öğrenci arasında kurulan bağ, öğrenme sürecini büyük ölçüde etkiliyor. Zayıf ve güçlü taraflarınızı gören, hareketleri uygulama tavrınızı gözlemleyen, nasıl motive olacağınızı bilen bir eğitmenle yapacağınız dersler, fiziksel ve ruhsal gelişiminizi hızlandırıyor…

Uygun bir alanınız varsa beni çağırabilirsiniz yada Ortaköy’de ki studyoma gelebilirsiniz.. Sizin en için en uygun sistemi bulmak randevu ve adres bilgisi için iletişim sayfasına yazmanız yeterli..

image
7

KİŞİYE ÖZEL ALETLİ PİLATES DERSLERİ

Bedeni güçlendirmek, duruş bozukluklarını iyileştirmek, kendi sınırları içinde esnetmek için özel olarak hazırlanmış reformer aletiyle yapacağınız egzersizler, çok kısa sürede vücudunuzu toparlıyor ve kaybettiğiniz enerjinin tekrar kazanılmasını sağlıyor. Kaslarınızı şişirmeden, sağlıklı , uzun ve güçlü kaslar geliştiriyor. Reformer da vücudun direncini arttırmak için çeşitli ağırlıklar, yaylar, aparatlar kullanılır. Üzerinde yatarak, oturarak, ayakta durarak 500 den fazla hareketle bedeninizdeki tüm kaslar dengeli şekilde çalıştırılır. Hareket kabiliyetiniz artarken bedeniniz en doğru duruşa kavuşur. Özellikle bel, boyun omurga problemleri olan kişiler için en güvenli egzersizdir.. Postür bozuklukları için çok büyük faydalar sağlar.
Aletli pilatesin avantajı hocayla birebir ders yapmanız, böylece egzersizlerin sizin ihtiyaçlarınıza ve bedeninize en uygun şekilde hazırlanmasıdır.Kişinin yaşı, boyu, gücü, kas-iskelet yapısı, egzersiz geçmişi, uyku ve yemek düzeni gibi kişiye özel durumlar göz önüne alınarak program hazırlanır.. Uzman bir eğitmen gözetiminde yapacağınız aletli pilates dersleri düzenli uygulamayla kısa sürede sonuç verir. Beden forma girer, kaslar zarifçe şekillenir ve güçlenir. Vücut sıkılaşır, duruş düzelir..Güçlü, esnek ve dengeli bir bedene sahip olursunuz.. Güvenli ve keyifli bir şekilde egzersiz yapmak, kısa sürede bedeni toparlamak isteyenler için idealdir..