IMG_0452

ASLIHAN ÖZEKER İLE 19 MAYIS YOGA&PİLATES KAMPI CUNDA 

Doğanın kucağında, Cunda adasının en güzel koylarından Ortunç koyunda, zeytin ağaçlarının masmavi denizle buluştuğu huzurlu ve bol oksijenli havasında, bedeninizi ve zihninizi dinlendirmeye, şehrin üzerinizde biriktirdiği stresi ve yorgunluğu atıp yenilenmeye, huzur dolu bir Yoga&Pilates kampına davetlisiniz

4 gün 3 gece boyunca açık ve temiz havada, sabahları bedeni yumuşak ve keyifli akışlarla güne hazırlayacağız. Pilates ile bedenimizi canlandırıp, enerjimizi arttıracağız. Kahvaltı ve serbest zamanın ardından akşamüstleri gün batımında daha yumuşak, dinlendirici yin yoga, yoga terapi ve restoratif pozlarla günü yogayla tamamlayacağız. Aynı zamanda Aslıhan hocanın derslerine katılanların bildiği masaj uygulamalarını da bazı ders sonlarında uygulayacağız..Perşembe otele giriş ve yerleşmenin ardından ilk dersimizi akşamüstü yapıp, son dersimizi pazar sabahı tamamlayacağız..

Serbest zaman diliminde,ağaçların arasında yürüyüş yapabilir, yüzebilir, güneşlenebilir, minderlere yayılıp kitabınızı okuyabilir, yoga&pilates ile ilgilenen insanlarla sosyalleşebilirsiniz.Varsa çocuğunuzu da getirebilirsiniz. Her seviyeden katılımcıya uygundur.İlk kez yoga yada pilates deneyimleyecekler rahatlıkla katılabilir.

Kamp 20 kişiyle sınırlı olduğundan erken rezervasyon tavsiye edilir.

Ulaşım:

Kamp mekanına ulaşım için Yenikapıdan arabalı feribotla 2 saatlik bir yolculukla bandırmaya gelmek en kolay yoldur. Feribottan indikten sonra Cunda adasına ulaşım 2.5 saat sürüyor. Dileyen katılımcılar için feribottan kamp alanına ulaşmak için transfer otobüs ayarlanacaktır.

Konaklama:

http://www.adacamping.com

Adacamp da bir kaç konaklama alternatifimiz mevcut.

Klimalı ve banyolu odalarda, ortak duş kullanılan karavanlarda yada kendi çadırınızla konaklayabilirsiniz.

Ücret:

Ücretlere 4 gün 3 gece konaklama ve sabah kahvaltısı, bütün yoga ve pilates dersleri dahildir.

Klimalı ve banyolu odalarda konaklama  550 tl

Karavanda konaklama                                  450 tl

Kendi çadırınızla konaklama                        350 tl

Kontenjan 20 kişi ile sınırlıdır. Katılım için 1 Mayıs’a kadar 200 TL ön ödeme yapmanız gerekmektedir.

Kampla ilgili sorularınız ve kayıt için:

asliozeker@hotmail.com

05324773255