ekran-resmi-2016-09-23-00-20-39

YAZA VEDA PİLATES VE YOGA KAMPI

Pilatesgünlüğü ile yazı sonlandırmaya gidiyoruz! Hep hatırlayacağınız ve geri dönmek istemeyeceğiniz bir dört gün hazırlıyoruz size. Sıcakların yakmadığı, serinliğinin üşütmediği güney sahillerinin en güzel zamanı olan Ekim ayında gerçekleştireceğimiz bu harika pilates ve yoga kampında, yaz aylarının üzerimizde yarattığı fiziksel ve zihinsel yüklerden sıyrılıp, kışa tertemiz bir hazırlık yapacağız.. Bedenizi rahatlatmak, zihninizi sakinleştirmek, dinlenmek, eğlenmek, kendinizle vakit geçirmek, yeni dostluklar kurmak, doğayla bütünleşmek için kendinize bir hediye verin ve bizimle birlikte bu keyif dolu tatile katılın.

Derslerimizi açık ve temiz havada, muhteşem deniz manzarasına karşı yapacağız. Sabahları bedeni Pilates dersleri ile güne hazırlayacak, bedenimizi canlandırıp, enerjimizi arttıracağız. Akşamüstü saatlerinde daha yumuşak, dinlendirici, şifalandırıcı yin yoga ve yoga terapi dersleri ile günü yogayla tamamlayacağız. Tüm dersler birbirini tamamlayıcı nitelikte olacak..
Çalışmalardan arta kalan zamanda bedeninizi, ruhunuzu, zihninizi dinlendirirken deniz, havuz ve güneşin tadını çıkarabilir, bilardo ve masa tenisi oynayabilir, su sporları yapabilir, yoga&pilates ile ilgilenen insanlarla sosyalleşebilirsiniz. Yeterli sayı toplanırsa Kaş koylarına bir gün tekne turu yapılacaktır.
KONAKLAMA

Eğer Kaş’a daha önce geldiyseniz, zaten birşey söylemek gereksiz! Kaş’ı bilmeyenlerin ise gelip kendilerinin görmesi gerek! Hotel Barbarossa, Kaş’ta Bucak denizini kucaklayan konumu ile güzel yurdumuzun doğallığını hala kaybetmemiş ender köşelerinden biri. Güneş, deniz, doğa ve tarihin böylesine iç içe geçtiği az yer vardır. Barbarossa’da harika manzarası ile denize sıfır bir butik otel. Kristal parlaklığındaki denizi, konforlu havuzları ve jakuzisi ile size keyifli bir tatil deneyimi sunuyor. Denize sıfır plajlarının yanısıra 2 adet havuzu bulunuyor. Yemekler, Akdeniz mutfağının en lezzetli örnekleri olmasının yanında doğal ve taptaze sebzelerle hazırlanıyor.

Otel Dalaman Havaalanı’na 92 km, Antalya Havaalanı’na 188 km, şehir merkezine 4 km uzaklıktadır
Otel hakkında detaylı bilgi için :
http://hotelbarbarossa.com/
PROGRAM
6 Ekim Perşembe
17:00 Tanışma ve yol yorgunluğunu atmaya yardımcı yumuşak bir akış dersi
19:30 Akşam yemeği ve serbest zaman

7 Ekim Cuma
08:00-9:15 Pilates ve nefes çalışması:
9:30 -10:30 Kahvaltı
11:00 -18:00 Serbest Zaman
18:00 -19:30 : Partner yoga ve meditasyon çalışmaları
20:00 Akşam yemeği ve serbest zaman

8 Ekim Cumartesi
08:00-09:15 Omurga sağlığı ve dik bir duruş için pilates
09:30 -10:30 Kahvaltı
11:00- 18:00 Serbest Zaman( Yeterli katılım sağlanırsa tekne turu yapılacaktır)
18:00-19:30 : Yoga terapi
20:00 Akşam yemeği ve serbest zaman

9 Ekim Pazar
08:00-09:15 yenileyici, canlandırıcı Pilates
09:30 -10:30 Kahvaltı ve serbest zaman
Otelden ayrılış

DERSLERE KİMLER KATILABİLİR?
Dersler her seviyeye açık. İlk kez yoga yada pilates deneyimleyecekler rahatlıkla katılabilir.Bir süredir pilates yada yoga yapıyorsanız, hiç yoga yapmamış ve yogaya başlamak istiyorsanız, yazın hızlı temposundan yorgun düşmüş ve enerji toplamak istiyorsanız, kafa dinlemek ve kış aylarına enerji dolu bir başlangıç yapmak istiyorsanız bu kamp sizin için çok uygun. Eğer ben daha önce hiç pilates ya da yoga yapmadım diyorsanız çok daha şanslısınız çünkü koşturmacadan uzaklaşıp gerçekten yogayla ve pilatesle tanışabileceğiniz harika bir fırsat sizi bekliyor.
Gelirken mutlaka kendi yoga matınızı getirin. Yanınıza küçük bir şal veya battaniye ve yoga derslerinde giymek üzere rahat kıyafetler almayı unutmayın.

KATILIM ÜCRETİ

Ücretlere konaklama, sabah ve akşam yemekleri ve tüm pilates ve yoga dersleri dahildir. Yol masrafları katılımcıya aittir.

Kamp Ücreti: 650 TL
*Ön kayıt için 250 TL ön ödeme yapılması gerekmektedir.

Sınırlı sayıda kontenjan bulunması ve kayıtların çok çabuk dolması nedeniyle katılımcıların kayıtlarını en kısa zamanda yapmaları tavsiye edilir.

Kayıt ve sorular için: asliozeker@hotmail.com
Tel: 05324773255